Aktualności

MEZOTERAPIA I KARBOKSYTERAPIA SKÓRY GŁOWY

I NIECH WŁOS CI Z GŁOWY NIE SPADA!
Włosy wypadają nam z różnych przyczyn: z powodu ubogiej diety, słabego krążenia, zmian hormonalnych w okresie ciąży, laktacji lub menopauzy. Na pewno każdego z nas dotknęło sezonowe przerzedzanie się włosów, np. po intensywnym wylegiwaniu się na słońcu. Promieniowanie UVA i UVB szkodzi zarówno naszej cerze, jak i skórze głowy i włosom, które stają się suche, łamliwe i pozbawione blasku. Jeśli dodamy do tego stres, niedobory pokarmowe oraz obciążenia genetyczne, uzyskamy całkiem spory wykaz zagrożeń dla naszej czupryny.

Co zrobić, aby przywrócić włosom gęstość, blask i powstrzymać ich wypadanie?
Oprócz stosowania zróżnicowanej diety i suplementacji bogatych w cynk, miedź, żelazo, witaminy z grupy B, aminokwasy siarkowe, witaminy A, C i E, kwasy tłuszczowe omega-3; odpowiednio dobranych kosmetyków w postaci masek, odżywek, lotionów, polecamy dwa przełomowe zabiegi: MEZOTERAPIĘ SKÓRY GŁOWY oraz KARBOKSYTERAPIĘ.

Zarówno MEZOTERAPIA, jak i KARBOKSYTERAPIA polecane są na problemy z włosami, które nie dają się rozwiązać wyżej opisanymi metodami. Są to skuteczne metody zwłaszcza w profilaktyce wypadania włosów. Specjalnie przygotowane koktajle stosowane w mezoterapii powodują, że następuje regeneracja struktury włosa, zostaje zahamowany proces wypadania, co więcej - możliwe jest odrastanie włosów, dzięki rewitalizacji cebulek włosowych i stymulacji krążenia. Oba zabiegi zapobiegają problemom skóry głowy, nawilżają ją i odżywiają, a także zwiększają gęstość i grubość włosów.

Najlepsze efekty uzyskujemy podczas wykonywania zabiegu mezoterapii i karboksyterapii podczas jednej sesji zabiegowej. Najpierw, przy pomocy cienkiej igiełki podajemy w skórę głowy koktajl do mezoterapii (np. Hairsystem, Dermaheal HL), potem wykonujemy zabieg karboksyterapii. Iniekcje dwutlenku węgla urządzeniem CARBOXYTHERAPY wpływają na zwiększenie procesów naprawczych poprzez tworzenie nowych naczyń krwionośnych i rozszerzenie już istniejących. Aktywacja przepływu naczyniowego, zwiększenie dopływu tlenu oraz substancji odżywczych, prowadzi do regeneracji skóry głowy i cebulek włosowych. Efekty zauważamy już po drugiej sesji zabiegowej!

STREFA SYLWETKI - STREFA TWARZY zaprasza w październiku na mezoterapię i karboksytrerapię skóry głowy w promocyjnych cenach. Szczegóły w salonie i pod nr tel. 796 980 880. Zapraszamy:)