Aktualności

Lipoliza w STREFIE!

#STREFIE_SYLWETKI_STREFIE_TWARZY w Świdnicy przy ul. Jagiellońskiej 17/1 pomagamy pozbyć się niechcianych wałeczków w expresowym tempie, mamy dla Ciebie indywidualnie dobrane programy. Jeśli straciłaś już znaczącą nadwagę, a w dalszym ciągu nie możesz pozbyć się żadną dietą, czy ćwiczeniami wałeczka na brzuchu, boczków, czy #cellulitu na udach, to jest to zabieg dla CIEBIE!
Lipoliza iniekcyjna poradzi sobie nie tylko z „wałeczkami”, ale także z #wiotkością_skóry, czy cellulitem.

Zabieg oparty na rewelacyjny preparatach #LipoLab+ i #LipoLax+ pozwoli na redukcję #tkanki_tłuszczowej, cellulitu, #zwiotczeń_skórnych, zmniejszy obwód tkanek, poprawi #jędrność_skóry:
• na ramionach,
• plecach,
• brzuchu,
• biodrach i wewnętrznej stronie ud,
• pośladkach.

Dużą zaletą preparatów #LipoLax+ i #LipoLab+ jest niewielka liczba zabiegów oraz możliwość łączenia z #karbokyterapią, masażem typu #endermologia, czy #drenażem_limfatycznym tak, aby komórki nie związały się na nowo w trójglicerydy i aby efekt terapii był stały. Preparaty dają spektakularny efekt zabiegowy, nie wymagają znieczulenia i pozwalają szybki na powrót do codziennej aktywności. Są to środki przebadane, bezpieczne, o skuteczności potwierdzonej badaniami klinicznymi. Polecamy je nawet szczupłym osobom, które nie mogą się pozbyć niechcianego tłuszczu. Oferujemy atrakcyjne ceny w pakietach!