Metody Mezoterapia igłowa

Mezoterapię igłową – oprócz metody manualnej - wykonujemy przy pomocy pistoletu, który deponuje odpowiednie dawki preparatu w tkance.

Jest świetnym narzędziem w pracy z nadmiernie zgromadzoną tkanką tłuszczową na udach, pośladkach, brzuchu, ramionach czy plecach. Doskonale się też sprawdza w mezoterapii skóry głowy. Zabiegi są praktycznie bezbolesne i krótko trwają.

Innym urządzeniem wykorzystywanym w mezoterapii jest DR PEN. Opatentowana technologia  pulsujących igieł Dr Pen jest bardziej efektywna i bezpieczna niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry.

Urządzenie Dr Pen pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry  za pomocą automatycznego jej nakłuwania  przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wykonany przy użyciu urządzenia Dr Pen jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta, a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii.

Pracujemy na kwasie hialuronowym i mezokoktajlach, które dają niesamowite efekty, mimo iż nie są to bardzo złożone preparaty - ich innowacyjność i skuteczność wynika z nowatorskiego podejścia do łączenia substancji od lat stosowanych w medycynie estetycznej i kosmetologii. Dzięki temu gwarantujemy doskonałe rezultaty na skórze twarzy, szyi i dekoltu oraz na całym ciele.