Dietetyk Konsultacje dietetyczne

Proponujemy Państwu doradztwo w zakresie dietetyki oraz wspomaganie odchudzania za pomocą profesjonalnych urządzeń i kosmetyków.

Doradztwem dietetycznym chcemy objąć zdrowe osoby z nadwagą, które chciałyby zgubić kilka zbędnych kilogramów i zmienić złe nawyki żywieniowe. Dla każdej osoby, która zechce skorzystać z porady, opracujemy indywidualną dietę dopasowaną do jej wymogów, trybu życia, preferencji. Zdobyte wykształcenie z zakresu dietetyki i planowania żywienia, dietoterapii, nasze umiejętności, wieloletnie doświadczenie oraz urządzenia takie jak, np. analizator składu ciała (TANITA BC-418MA),  oprogramowanie do monitorowania składu ciała (GMON), oprogramowanie Dietetyk pozwolą na stworzenie dla każdego klienta indywidualnego programu specjalistycznego.

Jedzenie wprawia nas w dobry nastrój, pomaga radzić sobie ze stresem, niestety, kiedy pojawia się jego nadmiar, bardzo szybko zauważmy przyrost kilogramów. I ta prawidłowość jest wprost proporcjonalna do wieku: im jesteśmy starsi, tym szybciej tyjemy. Taka to niesprawiedliwość związana z metryką. W wieku dojrzałym wszystkiego nam ubywa: kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego, dobrego wzroku – a kilogramów przybywa. Tego możemy być pewni.
Czas więc zapanować nad swoją dietą i spowodować, aby jedzenie nie tylko sprawiało nam przyjemność, ale także pozwoliło zredukować wagę i poprawić naszą odporność i samopoczucie.
#Strefie_Sylwetki_Strefie_Twarzy przeprowadzimy #analizę_nawyków_żywieniowych (najlepiej, jeśli przyjdziesz do nas z notatkami; zapisuj wszystko, co jesz w ciągu tygodnia z uwzględnieniem godziny, rodzaju posiłku, porcji, tzn. łyżka, plasterek, talerz… Staraj się przy tym niczego w swoich nawykach nie zmieniać:). Zrobimy Ci też pomiary i #analizę_składu_ciała, która pokaże, m.in. #zawartość_tłuszczu, wody, masy mięśniowej w organizmie. Ułożymy Ci #dietę dopasowaną do Twoich preferencji żywieniowych, pracy, zapotrzebowania energetycznego. Dieta będzie z pewnością smaczna, urozmaicona, ale nie pracochłonna. My też pracujemy, gotujemy, ale i lubimy jeść:)

Proponujemy indywidualne programy dietetyczne

  • Konsultacje dietetyczne:
    pierwsza wizyta + analiza spożycia + analiza składu ciała - 150 zł
    wizyta kontrolna + analiza składu ciała - 80 zł
    Opracowanie jadłospisu na 10 dni - 150 zł

  • analiza składu ciała - 50 zł